Nabídka dárkových košů a balíčkůOlja
Dárkový koš s masem a uzeninou 01

Dárkové koše s masem a uzeninou

Klobásová kytice v praktickém balení dárkového koše je řešení pro ty z vás, kteří chtějí být originální, a dobře ví že obdarovaný více tíhne k uzeným dobrotám. Koš s klobásami je nejenom oblíbený mužský dárek, který se stejně jako většina našich produktů zaměřených na dárky pro muže hodí na každou oslavu chlapů a chlapáků různých věků.

Svatební dárkové koše a balíčky 02

Svatební dárkové koše a balíčky

Hledáte tip na zajímavý svatební dar? Chcete darovat něco neotřelého, milého, co novomanžele zaručeně potěší a nemůžete přijít na to co to má být? Sami nesnášíte na rychlo koupené dárky, které skončí jako zaručené lapače prachu? Žádná pořádná svatební hostina se přece neobejde bez tradičního rozbalování svatebních dárků. Občas se přihodí, že některé svatební dárky nejsou zrovna v souladu s představami novomanželů, jindy se zase sejdou dva stejné svatební dárky.

Dárkový koš pro ženy s pralinkami 01

Dárkové koše a balíčky pro ženy

Potěšte svou ženu, přítelkyni, manželku, maminku a dceru!! Darujte ji originální dárkový koš nebo balíček z Darky Jasmín v Přerově, který ji nejen potěší, ale také uspokojí všechny chuťové a čichové buňky. V naší nabídce nemáme jen tak obyčejné dárkové koše. Vybíráme gurmánské speciality, výrobky a delikatesy té nejlepší kvality, nezapomenutelných chutí a vůní.

Luxusní lahůdkový dárkový koš pro muže 01a

Dárkové koše a balíčky pro muže

Vybrat dárek pro muže je problém, který trápí většinu žen. Co proboha stále vybírat mužům k narozeninám, svátku, na Vánoce či k jiné příležitosti? Většina žen se vyjádří ve smyslu, že muži nepotřebují tolik věcí jako ony a tím pádem je tu problém, jaké stále vymýšlet originální dárky? Chce to něco jiného a důstojného pro dědu, tátu, partnera i šéfa. Kupte dárkový koš nebo balíček pro muže! Přesně tak, co by mohlo více potěšit než dárkový koš plný nevšedních pochoutek.

Dárkový koš s plyšákem 01

Dárkové koše a balíčky pro děti

Blíží se svátky, narozeniny, jmeniny, konec školního roku nebo jiná příležitost a vy chcete koupit dítěti dárek? Jak vybrat ten nejlepší, je lepší volit klasiku nebo nějaký moderní a módní kousek? Populární dárky dárky pro děti můžeme rozdělit do několika kategorií, základní rozdělení může být na zábavné a výchovné.