O firmě Blanka Morkusová – DárkajasmínOlja

O firmě dárka Jasmín

Navštivte naše prodejny na ulici Mostní 65/3 a Čechova 21 v Přerově s originálně dárkově baleným potravinářským zbožím vhodným k narozeninám, výročím, promocím, svatbám, firemním akcím, vánocům. Naše prodejna Přerově nabízí klasické i speciální dárkové koše, kazety, kytice ze salámů, balíčky, dále široký sortiment bonboniér, čokolád, vína, alkoholu, kávy, čaje, slaného pečiva, ryb, šunky a dalších delikates. Pro naše zákazníky připravujeme také dárkové koše a balíčky ze salámů, sýrů, čerstvého ovoce a zeleniny, kusových cigaret a doutníků. Naleznete u nás i dárky pro děti, diabetiky, vegetariány i milovníky zdravé stravy. Koše a balíčky Vám zhotovíme i ze zboží, které si přinesete a poskytujeme i balící službu. Zajišťujeme objednávky v jakémkoliv množsví i pro firmy, úřady, školy atd.

Tyto prodejny Blanky Morkusové nabízí široké spektrum dárků pro jakoukoliv příležitost, ať se jedná o dárek pro oslavu životního jubilea, pro firemní klientelu, rovněž přizpůsobíme skladbu košů  z hlediska věkových skupin a dárky, které budou připomínat návštěvu Přerova.

Zboží si můžete vybrat již z hotové nabídky, které naleznete v našich prodejnách Jasmín v Přerově, nebo je připravíme dle Vašeho přání. Originální na naší nabídce je, právě individuální přístup, kdy na základě Vaší poptávky sestavíme koš či balíček přímo na míru v cenách  od 199,-Kč.  Prodejny Jasmín – Blanka Morkusová se nachází na ulici Mostní 65/3 a Čechova 21 v Přerově. Prodejny nabízí velký výběr parfémů, drogistického zboží, zlatých šperků, šperků z chirurgické oceli, dárkové keramiky a kosmetického zboží. Nabízíme širokou škálu dárkových potravinových i nepotravinových košů které se můžete i objednat na telefoním čísle 606 709 560.

Šperky z chirurgické oceli

Chirurgická ocel se stává stále populárnější a dnes už nejen mezi mladšími lidmi. Naše chirurgická ocel 316L je povrchově opracována s použitím unikátní technologie – elektromagnetické leštění (PVD technologie). Díky této technologii jsou odstraněny i nepatrné nerovnosti z povrchu šperku. Proto jsou šperky z chirurgické oceli tak krásně vyhlazeny. Chirugická ocel se tak dá extrémně vyleštit a vyhladit. Ocelové šperky se vyrábějí jako náramky, náušnice, přívěšky, řetízky, prsteny a náhrdelníky. Naše krásné a levné ocelové šperky jsou také vhodné jako dárky pro ženy, dárky pro muže, ale také jako dárky k valentýnu. Dárky u nás díky našemu výběru najde opravdu každý! Vaše ocelové šperky můžete také samozřejmě mít s dárkovými krabičkami, které naleznete v kategorie dárkové krabičky.

Objednávat můžete  pomocí objednávkového formuláře, emailu, telefonu či osobního kontaktu v našich prodejnách Jasmín – Blanka Morkusová na ulici Mostní 65/3 a Čechova 21 v Přerově.